MASAZystki.org

Salon masażu Erotycznego

Każdy, kto przekracza próg salonu, wchodzi w nieco inną rzeczywistość, w której troski, te większe i te mniejsze, stresy dnia codziennego i wszystkie inne trudy życia wiszące nad głową po prostu odchodzą w niepamięć. Nie może być inaczej, skoro wszelkie napięcia psychiczne mają swój fizyczny dom – ludzkie ciało. Ciało masowane, dotykane, pielęgnowane, takie, o które się dba, zaczyna się rozluźniać. Wszelkie bariery tłamszące swobodną ekspresję uczuć i myśli pękają, a osoba, na co dzień ciężko pracującą, w biegu załatwiająca wszystkie swoje sprawy, może odpuścić, uwolnić się, wyswobodzić i wreszcie być sobą – nieskrępowanym i wypoczętym człowiekiem.

Wyobraź sobie – wracasz zmęczony walką z całym tym rozpędzonym, szalonym światem i jedyne, czego pragniesz, to odpoczynku. Ale nie bylejakiego odpoczynku! Chcesz prawdziwie odpocząć – od wszelkich trosk, zmartwień i od świata, więc przychodzisz do salonu masażu.

Dlaczego
masazystki.org?

Bo na to
ZASŁUGUJESZ
i wiesz o tym

Wiesz, że zarówno Twój umysł, jak i ciało, wymagają, chcą, pragną odpocząć, i należy im się to, bo to Twoje ciało i Twój umysł. Wchodzisz więc do salonu i pierwsze, co słyszysz, to muzyka kojąca Twoją duszę, pierwsze, co czujesz, to zapach, który sprawia, że przenosisz się do innego świata, a gdy otwierasz oczy, pierwsze, co widzisz to anioły w postaci najcudowniejszych masażystek, jakie zdarzyło Ci się oglądać w Twoim życiu. Są delikatne i kobiece, szczupłe albo soczyste, z biustem mniejszym i uroczym lub biustem pełnym, bujnym i nabrzmiałym kobiecością. Uśmiechają się do Ciebie.

Rozumieją Cię, chcą o Ciebie zadbać i sprawić, by Twoje ciało całkowicie się rozluźniło. I wiesz, że te smukłe, delikatne, niesamowicie kobiece dłonie będą za chwilę dotykać Twego ciała, pieścić je, pielęgnować, dawać mu rozkosz, całkowitą i pełną rozkosz. Dlaczego tu jesteś? Bo jesteś wyjątkowy. Dlaczego tak dobrze się czujesz? Bo zasługujesz na to. Dlaczego ta masażystka, która właśnie dotarła do najbardziej spiętego miejsca w Twoim ciele, masuje je z takim zaangażowaniem, czułością, intensywnością i dlaczego uśmiecha się do Ciebie? Bo uwielbia swoją pracę, a najbardziej lubi tę chwilę, kiedy dochodzisz do szczytu napięcia, kiedy gwałtownie, niemal drżąc z rozkoszy, rozładowujesz się i popadasz w błogi spokój, w stan absolutnego i niesamowicie przyjemnego odpoczynku. Oddychasz jeszcze szybko i głęboko, ale już po chwili Twój oddech uspokaja się. Uspokajają się Twoje ciało i umysł, a anielska masażystka puszcza do Ciebie figlarnie oko, uśmiecha się i bez słów zaprasza na kolejną sesję głęboko intymnego i odprężającego masażu erotycznego w jednym z dwóch gdańskich salonów spod szyldu masazystki.org.

Gdzie je znajdziesz?

Mystique i Vanilla Men’s SPA W salonie Mystique (ul. Bolesława Krzywoustego 49E) czeka na Ciebie pięć masażystek obdarzonych urodą nie z tej ziemi, o ciałach pełnych kobiecości i twarzach rozświetlonych najpiękniejszymi uśmiechami, jakie mogą zagościć na twarzach kobiet. Tymi kobietami są Dominika, Aniela, Milena, Monika i Nicola. Różne ciała, różne temperamenty i zawsze ogromna przyjemność! Odwiedź je i przekonaj się sam! W salonie Vanilla Men’s SPA (ul. Szeroka 86/87) czeka na Ciebie prawdziwie męskie SPA w wykonaniu Rose, Carmen, Niny i Natalii, Liliany pięciu przepięknych kobiet, których dłonie i pełne kobiecości ciała wyślą Cię do nieba i wyżej! Godzina w saunie z nimi i wyparują z Ciebie wszelkie troski i napięcia. Wypróbuj i zapamiętaj, bo drugich takich nie znajdziesz nigdzie.

ZOBACZ NASZE SALONY !