Jeżeli zainteresowała Ciebie ta zakładka to zostań tutaj na chwilę 🙂 Bardzo starannie rekrutujemy do pracy lub współpracy w charakterze masażystki wykonującej masaże nuru oraz tantryczne. Na samym początku podkreślamy, że ogłoszenie nie dotyczy usług seksualnych!! Nie ma zakończeń oralnych ani niczego niezgodnego z Twoja wolą !!!

Doświadczenie nie jest wymagane, choć oczywiście mile widziane 🙂 Nawiązując współpracę – szkolimy oraz wysyłamy na kursy masaży.
Nasze salony mieszczą się w Gdańsku i działają prężnie od kilkunastu lat ciesząc się super opiniami wśród klientów.
 
Gwarantujemy Ci precyzyjne szkolenie z masażu klasycznego, relaksacyjnego, tantrycznego, lomi lomi oraz nuru u boku bardzo doświadczonej i sympatycznej załogi szkoleniowej. 
 
Sama wybierzesz dni pracy. Nie masz narzuconych szablonowych godzin pracy bądź stylu choć wymagamy abyś była dostępna w wyznaczonych przez siebie dniach / godzinach.
 
Gwarantujemy swoim doświadczeniem na rynku ( leci już 14 rok ) stabilność, której szukasz oraz bardzo miłą atmosferę pracy. 
 
Ważne : Przyjmiemy osoby, które interesuje praca na stałe (a przynajmniej na dłuższy czas).
 
Jeśli jesteś zainteresowana naszą ofertą proszę prześlij (parę słów o sobie plus zdjęcie sylwetki oraz nr telefonu) na nasz adres mailowy : rekrutacja@masazystki.org ! Skontaktujemy się z wybranymi osobami.